Sklepy optyczne w Warszawie

Źródło: https://optique.pl/

Optique to sprawdzone sklepy optyczne w Warszawie

Optique to sieć renomowanych sklepów optycznych w Warszawie. Nasze butiki są ulokowane w różnych częściach miasta, zatem na pewno znajdziesz placówkę, do której bez problemu dojedziesz z mieszkania czy po pracy. Dysponujemy oprawkami od najlepszych i najbardziej renomowanych firm, w tym wszelkie najnowsze kolekcje. Z pewnością znajdziesz zatem odpowiednie i modne okulary, a przez cały proces ich wyboru możesz przejść kompleksowo, wcześniej poddając się u nas badaniu wzroku. To będzie wykonane z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń i przez wykwalifikowanych specjalistów.

Gdzie znajdziesz nasze salony?

Posiadamy kilka sklepów w Warszawie, zatem na pewno znajdziesz placówkę, do której masz blisko i możesz tam komfortowo podjechać. Jeden z naszych butików ulokowany jest w samym centrum miasta, przy placu Trzech Krzyży 18. Salony Optique znajdziesz również w dwóch bardzo popularnych warszawskich galeriach, a więc Westfield Arkadia i Galerii Mokotów. Zapraszamy też do sklepu na Wilanowie oraz najnowszego punktu Optique w Elektrowni Powiśle.

Kompleksowa oferta

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców stolicy i osób przybywających do miasta, w Optique oferujemy kompleksowe usługi. Możesz przebadać u nas wzrok, czym zajmują się optometryści, korzystający w tym celu z nowoczesnego sprzętu firmy Essilor. W precyzyjnych pomiarach 3D pomoże Visio Office(TM), a z kolei aplikacja Eyecast(TM) pozwala na szczegółową prezentację i dobór soczewek. W naszych salonach odnajdziesz szeroki asortyment produktów od największych marek w branży optycznej i świecie mody, w tym Ray-Ban, Oakley, Vogue, Dolce & Gabbana, Persol, Prada i wielu innych producentów. Są to modele przeciwsłoneczne oraz korekcyjne, w różnym stylu i dedykowane dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Na podstawie badania przez specjalistę, możemy też zaoferować szkła progresywne. Oprócz tego w Optique kupisz soczewki kontaktowe i różne akcesoria do okularów. Dobre sklepy optyczne w Warszawie powinny dawać możliwość przebadania wzroku i oferować duży wybór markowych okularów. Na pewno chcesz również wybrać salon, który będzie się znajdował w korzystnej dla ciebie lokalizacji. Butiki Optique są ulokowane w różnych rejonach miasta, więc z pewnością znajdziesz punkt, który będzie odpowiedni. Na miejscu możesz poddać się badaniu pod okiem optometrysty i wybrać od razu idealnie dopasowane oraz stylowe oprawki, zatem zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów!