OPROGRAMOWANIE CAD 2D/3D

Niektórzy specjaliści z branży projektowej twierdzą, że tworzenie projektów w 2D stanie się całkowicie bezcelowo. Takie założenie nie jest do końca słuszne, ponieważ w dalszym ciągu projektowanie 2D znajduje szerokie zastosowanie w bardzo wielu dziedzinach. Producenci oprogramowania IRONCAD wyposażyli swój produkt w DRAFTCAD CAD 2D, czyli w pełni profesjonalne narzędzie do tworzenia projektów w 2D. Poza najważniejszą funkcją oprogramowania, czyli tworzeniem wizualizacji 2D, które potrzebne są w praktycznie wszystkich projektach, program ten sprawdzi się również doskonale jako zupełnie darmowe narzędzie umożliwiające wykonywanie rysunków technicznych.

Program CAD 2D/3D, który będzie w pełni spełniał swoją funkcję musi zostać wyposażony w profesjonalny translator plików, dzięki któremu wykorzystywane do edycji będą mogły być pliki mające rozmaite, nawet te niepopularne rozszerzenia. W celu zapewnienia użytkownikom możliwości wykorzystania pełnego potencjału oprogramowania producenci powinni przygotować dla nich bogatą ofertę edukacyjna, a także łatwo dostępne i osiągalne wsparcie techniczne. W odpowiedzi na potrzeby dynamicznie zmieniającego się świata i przenoszenia bardzo wielu działań w sferę online producenci nie mogą zapominać o udostępnianiu użytkownikom webinarów, dzięki którym ci będą mogli poszerzać swoje kompetencje.

Firma, która udostępnia klientom oprogramowanie to obecnie coś znacznie więcej niż jedynie sprzedawca gotowego produktu. Przy bardzo wysokich wymaganiach, jakie współczesny rynek stawia przed projektantami, konstruktorami, czy architektami – osoby, które sprzedają im oprogramowanie powinny wykazywać się szerszym wsparciem, także na etapie samodzielnej pracy i prowadzenia projektów przez użytkowników. Aspekt mentorski jest niezwykle ważny i przy wyborze odpowiedniego oprogramowania warto zwrócić na niego uwagę. https://ironcad.pl/